#אחד_מחמישה

“#אחד_מחמישה”

מיזם מהל”ב בשיתוף המועצה לשלום הילד ומכון חרוב, יוצא במסע הסברה שני כחלק מפרויקט רחב היקף שמטרתו להעלות את המודעות לתופעת ההתעללות בילדים, להפחית את היקף התופעה ולשפר את ההתמודדות המערכתית בתחום זה. מסע ההסברה זה עולה ברשתות החברתיות, מתאר מצב של משחק ילדים תמים, כאשר בסופו מופיעה יד של ילד שעליה חבורה כחולה בולטת והסלוגן “אחד מכל 5 ילדים בישראל עובר התעללות בידי מבוגר” – המשפט המסכם מגיע מתוך נתונים המגובים במחקרים ארוכי טווח מהשנים האחרונות המצביעים על היקף התופעה העצום והמטריד של התעללות בילדים, כאשר אחד מכל חמישה ילדים נפגע מהתעללות במהלך חייו.

סרטונים
תמונת אחד מחמישה

#אחד_מחמישה

לסרטון
כתבות

עושים סדר עם גל גבאי בראיון עם ענת אופיר

ראיון עם ענת אופיר מנהלת מיזם מהל"ב בתוכנית עושים סדר בערוץ 2 עם גל גבאי

לצפיה

עושים סדר עם גל גבאי בראיון עם עו”ד ורד וינדמן

עו"ד ורד וינדמן, מנכ"לית המועצה לשלום הילד - קמפיין להעלאת מודעות: ילדים במצוקה נמצאים מתחת לרדאר ח"כ יפעת שאשא ביטון, כולנו, יו"ר הועדה לזכויות הילד

לצפיה

ראיון עם ורד וינדמן מנכ”ל המועצה לשלום הילד

עו"ד ורד וינדמן, מנכ"לית המועצה לשלום הילד - קמפיין הסברה חדש לעצירת ההתעללות בילדים בשיתוף עם מכון חרוב

לצפיה
לוגו עיתון מעריב

יעד לאומי – מאמר דעה מאת ענת אופיר

כשאחד מתוך חמישה קטינים סובל מהתעללות, מדינת ישראל חייבת להתגייס למען הילדים ולהכין תוכנית מוסדית להפחתת היקף התופעה

לקריאה
המיזם למניעת התעללות בראיון ב-ynet

5 קטנות עם עו”ד ורד וינדמן- מנכ”ל המועצה לשלום הילד

בעקבות מסע ההסברה להעלאת המודעות להתעללות בילדים

לקריאה
המיזם למניעת התעללות בערוץ 12

אחד מכל 5 ילדים עובר התעללות

נתוני שנת 2016 של המועצה לשלום הילד חושפים תמונה מדאיגה של כחצי מיליון ילדים המוכרים למשרד הרווחה. המועצה לשלום הילד מפרסמת השבוע נתונים מדאיגים במיוחד. מדוח המועצה עולה כי נכון לשנת 2016, קרוב לחצי מיליון ילדים מוכרים לשירותי הרווחה, מתוכם כ-367,000 מוגדרים ילדים בסיכון.

לצפייה
המיזם למניעת העללות ב-All Marketing

קמפיין חדש נלחם בהתעללות בילדים

מיזם מהל"ב (מניעת התעללות בילדים) בשיתוף המועצה לשלום הילד ומכון חרוב, יוצא במסע הסברה שני כחלק מפרויקט רחב היקף שמטרתו להעלות את המודעות לתופעת ההתעללות בילדים, להפחית את היקף התופעה ולשפר את ההתמודדות המערכתית בתחום זה

לצפייה
המיזם למניעת התעללות בערוץ 12

אחד מכל 5 ילדים עובר התעללות

נתוני שנת 2016 של המועצה לשלום הילד חושפים תמונה מדאיגה של כחצי מיליון ילדים המוכרים למשרד הרווחה. בעקבות הנתונים פתחו במועצה יחד עם עמותת חרוב בקמפיין העלאת מודעות, במסגרתו הם מפרסמים מדריך להורים שיסייע בזיהוי סימנים לתקיפה מינית.
Mako I 26.2.2017

לקריאה
המיזם למניעת התעללות במעריב און ליין

“מניעה ואיתור מוקדם”: עוצרים את ההתעללות בילדים

בעקבות מעשי רצח של קטינים מיזם מהל"ב משיק קמפיין הסברה חדש, שמפציר בהורים לגלות ערנות ואמפתיה ולפנות לרשויות בעת הצורך. קצב החדשות בישראל כמעט שהשכיח את מקרי הרצח האחרונים של ילדים שזעזעו את המדינה, בראש ובראשונה הרצח במושבה מגדל שבצפון לפני כחודש ומותן של ארבע האחיות באסון בירושלים לפני כחודשיים. במכון חרוב ובמועצה לשלום הילד לא שכחו, ושני הגופים חברו כדי להשיק הבוקר קמפיין מניעה שאנו מפרסמים לראשונה. "מיזם מהל"ב" (מניעת התעללות בילדים) יתחיל השבוע במסע הסברה שני.

לקריאה
המיזם למניעת העללות בילדים ב-Ynet

בשנה אחת בלבד: 3,173 מקרי התעללות בילדים נחשפו בבתי”ח

מקרה ההתעללות הנורא שהתפרסם הוא רק קצה הקרחון: על פי הערכות של מחקרים שפורסמו, אחד מכל 5 ילדים בישראל חוו התעללות. פרופ' אשר בן אריה מנכ"ל המכון: "יש עשרות אלפי מקרים נוספים שמערכת הרווחה קיבלה עליהם דיווח"

לקריאה

Accessibility Toolbar